Больше информации по резюме будет доступно после регистрации
Зарегистрироваться

Чоловік, 41 рік, народився 10 липня 1978

Краматорськ, готовий до переїзду (Полтава, Київ, Харків), готовий до нечастих відряджень

Начальник відділу, економіст, фінансист

25 000 грн.

Бухгалтерія, управлінський облік, фінанси підприємства
  • Планово-економічне управління
  • Фінансовий менеджмент
  • Економіст

Зайнятість: повна зайнятість

Графік роботи: повний день

Досвід роботи 16 років 5 місяців

Листопад 2016по теперішній час
3 роки 2 місяці
ПАТ "Донецькоблгаз"

Краматорськ

ЖКГ… Показати ще

Начальник відділу розрахунків за газ
Керування відділом у центральному апараті ПАТ "Донецькоблгаз" та відділами на містах (5 управлінь та 5 відділень). Прийняття рішень, формування і надання інформації керівництву компанії. Придбання, транспортування, розподіл та продаж природного газу кінцевому споживачу (промислові підприємства більше 1000 споживачів, бюджетні організації близько 200 споживачів, підприємства теплоенергетики та їх об'єкти, релігійні організації та основні споживачі - населення близько 500 тис. абонентів). Робота, взаємодія та оформлення документації з: Державною казначейською службою України з приводу фінансування і розрахунків, з Управліннями соціального захисту населення (УСЗН) з приводу нарахувань бюджетних субвенцій (пільг та субсидій), підготовка та участь у нарадах під головуванням вищої ланки країни. Планування доходів та витрат в кризових ситуаціях, тісна співпраця з усіма департаментам та відділами підприємства (облік, бухгалтерія, юридичне управління, планово-економічний департамент та інші.). Участь відділу, впровадження та успішна дія проектів на підприємстві таких як, розробка та вдосконалення програм обліку, розподілу та реалізації природного газу, обліку субвенцій, "монетизації" пільг та субсидій спільно з АТ "Ощадний банк України", на сьогодні (03.11.2019р.) беру участь у проекті по впровадженню, згідно діючого законодавства, обліку та розрахунків "річної замовленої потужності".
Серпень 2013Листопад 2016
3 роки 4 місяці
ПАТ "Донецькоблгаз"

Донецьк (Україна)

ЖКГ… Показати ще

Провідний економіст
Здійснення розрахунків за природний та зріджений газ, контроль і аналіз виконання плану по реалізації скрапленого газу, аналіз і контроль дебіторської заборгованості за розрахунками за газ, консолідація звітності, що надається підрозділами підприємства, підготовка звітності керівництву компанії.
Червень 2009Січень 2012
2 роки 8 місяців
Донецкий филиал ДК “ГАЗ УКРАЇНИ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”

Донецьк (Україна),

ЖКГ… Показати ще

Провідний економіст
ДФ ДК «ГАЗ УКРАЇНИ" НАК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» - досвід роботи в реалізації й всіх процесів, пов'язаних з придбанням, зберіганням та продажем кінцевому споживачу природного газу. Основні контрагенти - ПАТ «НКМЗ», ПАТ "Донецькгірмаш", ДП «Маріупольський торговий порт», ДП "Автоскладальній завод №2" ПАТ "Автомобільна компанія" БОГДАН МОТОРС ", ТОВ" ЕЛЕКТРОСТАЛЬ ", ТОВ Торговий Дім "Золотий Урожай", ПАТ "Азовзагальмаш" та інші великі підприємства Донецької області та інших областей.
Бюджетування продажів, як програми збуту, облік і планування споживання природного газу для різних категорій споживачів (теплокомуненергетики та промисловість), залучення до співпраці нових споживачів, ведення переговорів щодо укладення договорів на вищому рівні та укладання фінансово - господарських договорів, фінансове бюджетування, процедура розподілу та погодження грошових потоків від контрагентів, складання та обробка первинної документації (рахунки, акти прийому-передачі тощо) в програмі 1С, формування та передача документації для контролюючих організацій (НКРЕКП, Донецький міськвиконком, облвиконком), щоденний аналіз споживання і реалізації продукції, робота з дебіторами - кредиторами, надання оперативної інформації щодо розрахунків за природний газ. Розробка і впровадження таблиць MS Exel, а також 1С, для автоматизації процесу обліку природного газу.
Вересень 2002Травень 2009
6 років 9 місяців
ТОВ "Ремпромбуд"

Донецьк (Україна)

ЖКГ… Показати ще

Директор, бухгалтер
ТОВ "Ремпромбуд" - досвід роботи на ринку оптової торгівлі вугільною продукцією, включаючи збагачення на ЦЗФ вугільні концентрати, гірничошахтним обладнанням і запасних частин до нього. Основні контрагенти - ДП "Донецька вугільна енергетична компанія", ВП "Шахта ім. О.О. Скочинського" ДП "ДВЕК", ВП "Шахта Моспінська" ДП "ДВЕК", ВП "Шахта ім. Калініна ДП "ДВЕК" та інші шахти, ДП "Ровенькиантрацит ", ЦЗФ" Калінінська ", ЦЗФ "Узловська ", ТОВ" Енергоімпекс ", ЦЗФ "Антрацит ". Маю поняття в технічних характеристиках вугілля різних марок. Володію питаннями, пов'язаними з організацією оподаткування, дотриманням податкового законодавства, кредитної політики, а також іншими питаннями що стосуються пошуку оптимальних економічних рішень для раціонального використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів.
Обов'язки в ТОВ «Ремпромбуд» - контроль і рух грошових коштів, клієнт-банк, оптимальний розподіл фінансових ресурсів, укладання фінансово - господарських договорів, проведення переговорів, аналіз господарської діяльності підприємства, складання бюджету собівартості виробленої, готової і реалізованої продукції, ведення та облік первинної документації, бюджетування продажів як готової продукції так і сировини, а також обладнання та запасних частин для вугледобувних підприємств, управління персоналом підприємства, організація роботи, контроль за оподаткуванням, складання прогнозного звіту про прибутки і збитки з подальшим регулювання виручки від реалізації, розрахунок знижок і доплат за якість вугільної продукції, калькуляція витрат, пов'язаних з переробкою продукції та збутом, робота з банками із залучення позикових коштів.
Лютий 2002Вересень 2002
8 місяців
Міська профспілкова організація «Факел»

Донецьк (Україна)

Громадська діяльність, партії, благодійність, НКО… Показати ще

Бухгалтер
Ведення бухгалтерського обліку профспілкової неприбуткової організації.

Ключові навички

MS Office, бухгалтерська програма «Акцент - бухгалтерія» та 1С Підприємство (7 і 8 версія), «ЛІГА ЗА

Опыт вождения

Имеется собственный автомобиль

Права категории B

Про мене

MS Office, бухгалтерська програма «Акцент - бухгалтерія» та 1С Підприємство (7 і 8 версія), «ЛІГА ЗАКОН», комп'ютерні програми для ведення обліку та реалізації природного газу як промисловим споживачам "Промабонент", так і категорії населення "Абонент Населення", бухгалтерська програма "Парус".
Робота з командою (в підпорядкуванні) понад 100 осіб, з колективом в 2500 людей, постановка пріоритетних, чітких завдань і цілей, а також їх результативне досягнення. Уміння розбиратися і працювати в комп'ютерних програмах як по загальній, так і по вузькій спеціалізації, а також пропонувати й впроваджувати їх поліпшення і доопрацювання. У найкоротші терміни виконувати і надавати необхідну звітність й інформацію. Вміння працювати з великим масивом даних. Розробка та впровадження мотиваційних заходів для колективу підприємства.
Знання законодавчої бази України, а також нормативно-правових актів КМУ, НКРЕКП.
Ціль - отримувати новий досвід і знання, можливість професійного і кар'єрного зростання, здійснення амбітних цілей і поставлених завдань з урахуванням своїх професійних умінь і якостей.

Вища освіта

2002
Облік і аудит, Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
1997
Донецький технікум промислової автоматики
Гірничо-електромеханічний, гірничий електромеханік

Знання мов

РосійськаРодной

АнглійськаA1 — Начальный

УкраїнськаC1 — Продвинутый

Громадянство, час у дорозі до роботи

Громадянство: Україна

Дозвіл на роботу: Україна

Бажаний час у дорозі до роботи: Не має значення