Про нас

Приєднавшись до Бритіш Американ Тобакко, Ви стаєте членом міжнародної родини. Ми - велика і різнобічна організація, в якій працюють понад 50 000 співробітників. Їх ентузіазм є рушійною силою нашого бізнесу на більше ніж 200 ринках по всьому світу.

Ми досягли цього успіху тому, що ми - сильні. Наша сила полягає в кожному нашому співробітнику, в його творчому потенціалі, яскравій індивідуальності та намаганні привнести у компанію щось нове - те, що відрізняє кожну особистість. Наше вміння застосовувати усі ці особливості та обертати їх на свою користь виділяє нас серед інших відомих компаній у цій найбільш жорстко регульованої галузі.

Зовсім небагато міжнародних компаній можуть зрівнятися з нами. Ще меншій їх кількості вдається так само успішно, як нам, долати всі перешкоди та сміливо приймати всі виклики, з якими нам доводиться стикатися щодня в нашій діяльності. Ми наполегливо працюємо задля сталого розвитку нашого бізнесу, це надає кожному нашому співробітнику безліч можливостей, що і робить кар'єру в нашій компанії такою унікальною та успішною.

Ви можете дізнатися більше про наш бізнес та нашу міжнародну діяльність на сайті www.bat.ua

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» вже понад двадцять років успішно працює на українському ринку та пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності – таку довгострокову мету ставить перед собою компанія. При цьому ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за обсягами та грошовою часткою, а й з точки зору репутації компанії та сприятливих умов праці для співробітників.

Ми зацікавлені у тому, щоб з нами працювали високопотенційні талановиті професіонали, яких ми зможемо розвивати. Саме тому величезна увага приділяється пошуку та відбору кандидатів.

Коли ми оцінюємо потенційного працівника, ми завжди дивимося на дві основні сторони:

Фахові знання та навички: перелік вмінь, які дозволяють виконувати
певний тип роботи.

Лідерські якості: приклади поведінки, які витікають з певного
переліку особистих рис та цінностей.

Бритіш Американ Тобакко має власну систему лідерських компетенцій, наявність яких у кандидата ми вважаємо критерієм довгострокового успіху в компанії. Ми відбираємо людей, оцінюючи ці компетенції, а також розвиваємо їх впродовж всієї кар’єри в компанії.

+60

РИНКIВ,
де ми лідери

57 тис.

співробітників
по всьому світу

£ 161 млн

витрачено на
дослiдження
у 2013 роцi

+200

країнах світу,
представлена
наша продукція

+100 тис.

фермерiв-постачальникiв
по всьому свiту

12 років

поспiль у рейтингу сталого розвитку Dow Jones

£ 5820 млн

прибутку від
операцій

Наша культура

Співробітники компанії відіграють ключову роль у реалізації нашої концепції бути лідером на світовому ринку тютюну у задоволенні споживчого попиту на тютюнові вироби, і не тільки. Наші люди привносять в свою роботу, у здійснення будь-якої задачі своє неординарне бачення, що, в свою чергу, викликає інтерес і стимулює повнолітніх курців обирати наші вироби і марки.

Наші співробітники допомагають нам ставати більш ефективними і розвиватися як соціально відповідальна організація. Тому реалізація нашої концепції у великій мірі залежить від них, і ми це усвідомлюємо. Ось чому, незважаючи на масштаб нашої діяльності і глобальну присутність на тютюновому ринку, ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наше бачення перешкод, завдань і розвитку враховувало інтереси всіх, з ким ми працюємо. Як організація головну увагу у всіх відношеннях ми приділяємо людям.

Наша концепція і стратегія закладає інтереси і потреби споживача в основу будь-якої нашої діяльності і підкреслює важливість використання нових сприятливих можливостей, пов'язаних з тютюновими та інноваційними нікотиновими виробами. Ми повинні адаптуватися до змін, які відбуваються в суспільстві і які, звичайно, впливають на споживачів – на їх смаки й уподобання. Ті люди і компанії, які вважають зміни стимулом для удосконалення, бачать в них тільки позитивні можливості для себе.

4
керівні принципи нашої діяльності:
 • 1 Дух підприємництва
  Ми впевнені у досягненні зростання, використовуємо нові можливості та готові до певних зважених підприємницьких ризиків. Ми цілеспрямовані та наполегливі у подоланні труднощів. Це основа нашого успіху.
 • 2Свобода через відповідальність
  Ми завжди прагнемо все робити правильно, демонструючи свою відповідальність перед суспільством та іншими зацікавленими сторонами. Ми використовуємо свою свободу приймати рішення для найповнішого задоволення інтересів споживачів.
 • 3 Відкритість
  Ми націлені на перспективу та передбачаємо потреби споживачів, для того щоб успішно впроваджувати інноваційні продукти високої якості. Ми докладно вивчаємо і враховуємо різні точки зору, а також зміни у соціальних настроях і очікуваннях. Ми відкриті для нових шляхів ведення бізнесу.
 • 4 Сила у різноманітності
  Ми поважаємо особливості кожного та із задоволенням працюємо разом.
  Ми об'єднуємо різноманіття людей, культур, точок зору, марок, ринків та ідей для того, щоб підсилити наш бізнес. Ми цінуємо те, що робить кожного з нас унікальним.
Студентам

Ми надаємо можливість студентам, які прагнуть використати свої фахові знання для вирішення реальних комерційних завдань, здобути цінний досвід під час навчання.

Цей досвід допомагає не лише краще зрозуміти напрям, в якому хоче розвиватися студент після закінчення вищого навчального закладу, але й відчути робочий ритм, яким щодня живе успішна міжнародна компанія. Короткострокова програма «Internship» дозволяє протягом кількох місяців попрацювати в одному з підрозділів компанії та перетворити теоретичні знання на практичні навички. Залежно від потреби компанії, програма діє в усіх підрозділах компанії та найчастіше триває 2-3 місяці з повним робочим днем, або 4-6 місяців - з неповним.

Протягом програми Ви матимете можливість:

 • виконувати реальні комерційні завдання, а відтак отримати практичний досвід роботи;
 • краще зрозуміти, яким чином влаштований бізнес «Бритіш Американ Тобакко» в Україні;
 • отримувати конкурентну оплату;
 • відчути культуру компанії та високі стандарти в роботі;
 • отримати зворотний зв’язок щодо своєї успішності.

Ознайомитися з вимогами до кандидатів та етапами відбору можна на нашому корпоративному сайті www.bat.ua.

Історії успіху
Introducing our global
Graduate program

WHAT ARE YOU MADE OF?

МАРКЕТИНГ І ПРОДАЖІ

Глобальні горизонти. Легендарні бренди. Жорстка конкуренція. Складне регуляторне середовище.
Це те, що відрізняє маркетинг в БAТ від інших компаній, роблячи його захоплюючим, цікавим і сповненим викликів.

Твоя роль:

Ти познайомишся з основами торгового маркетингу на реальній посаді торгового представника, зрозумієш як працювати з роздрібними і оптовими клієнтами і оптимізувати шляхи виведення продукції на ринок.

Потім ти будеш працювати з торговими марками і їхнім позиціонуванням, в тісній співпраці з агенцією візьмеш участь в запуску нових брендів. Навчишся використовувати інструменти маркетингових досліджень, які лежать в основі прийняття стратегічних рішень.

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній з наступних областей: бренд маркетинг, торговий маркетинг і дистрибуція, стратегічне планування та дослідження ринку.

ВИРОБНИЦТВО

Наше виробництво має глобальні масштаби, ми виробляємо та експортуємо нашу продукцію до 6 країн світу. На кожному етапі виробництва ми використовуємо інновації та новітні технології для забезпечення найкращих результатів нашого бізнесу.

Твоя роль:

 • виробництво
 • інженерний відділ
 • інновації в сфері продуктів (робота з командами маркетингу і продажів, наукових досліджень і розробок для винаходу нових продуктів)
 • планування виробництва
 • логістика

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній з цих областей.

Амбіційність. Сміливість. Прогресивність. Співпраця. Адаптивність. Все це — якості справжнього лідера.
Ти володієш ними?

Приєднуйся до Global Graduate Programme – міжнародної програми розвитку майбутніх бізнес-лідерів, що готує тебе до твоєї першої менеджерської позиції всього за 12 місяців!

Структура Global Graduate Programme унікальна. З першого дня ти виконуватимеш реальну роботу. Ти почнеш з отримання досвіду в торговому маркетингу, де будеш працювати з каналами і точками продажів. Споживач - це серце нашого бізнесу, ось чому так важливо розуміти, як продається наш продукт.

Потім ти продовжиш розвиватися у своїй майбутній менеджерській ролі під керівництвом і за підтримки коуча і ментора. Після успішного випуску з програми ти самостійно будеш вести ввірений тобі напрямок.

Обирай кар’єру в:

МАРКЕТИНГ І ПРОДАЖІ
ВИРОБНИЦТВО

Жодна інша організація не пропонує такий досвід, як ВАТ. Захоплюючий. На межі можливостей. Що максимально розкриває потенціал.

Global Graduate Programme - старт твоєї успішної і стрімкої кар'єри в міжнародній компанії.

Твоя кар'єра в твоїх руках! Ми надаємо великі можливості для навчання і розвитку на рівні світових стандартів, скористайся ними!

Ознайомча програма Вже на самому початку ти дізнаєшся про те, як працює бізнес компанії по ланцюжку «from Seed to Smoke», що допоможе тобі усвідомити свою роль у ньому і ефективно включитися в роботу з самого початку.
Академія БАТ В рамках Програми її учасники з усіх куточків земної кулі зберуться в Академії БАТ, в самому серці Англії. Навчання в Академії допоможе тобі розширити знання і розвинути та удосконалити навички лідерства. А ще це можливість поспілкуватися з топ-менеджерами компанії і завести друзів з усього світу!
Навчання світового класу Різноманітні цікаві тренінги - про продукт, проектний менеджмент, лідерські навички, навички розвитку власного потенціалу та багато іншого. Також в твоєму розпорядженні внутрішня навчальна онлайн платформа, де ти знайдеш понад три тисячі курсів.
Міжнародний проект Ти будеш розширювати свої горизонти, працюючи над серйозним міжнародним проектом спільно з колегами з усього світу. Це чудова нагода продемонструвати свої лідерські якості, вибудувати міжнародну мережу контактів і заявити про себе.

Ми розглядаємо Global Graduate Programme як трамплін для видатної кар'єри і блискучих досягнень в БАТ.

Існує величезна кількість різних сценаріїв кар'єрного росту. Нижче один з варіантів побудови кар'єри в БАТ за 5 років:

Global Graduate Programme Розуміння споживачів, інтенсивний розвиток своїх навичок і напрацювання практичного досвіду, необхідного для менеджерської позиції в обраному напрямку.
Менеджер Розвиток і зміцнення функціональних знань і лідерських якостей, глибшого розуміння споживачів. Ви отримаєте досвід управління командами і процесами, наприклад, в ролі бренд-менеджера, менеджера регіональної команди торгового маркетингу, менеджера з досліджень ринку, керівника виробничої дільниці, менеджера з планування процесу постачання тощо.
Керівник напрямку Напрацьовані на цей час знання і навички управління допоможуть самостійно управляти основними бізнес-напрямками, мати в підпорядкуванні великі команди, в тому числі міжнародні (наприклад, керувати групою брендів або процесом планування і виробництва в декількох країнах).
Міжнародний проект Ти будеш розширювати свої горизонти, працюючи над серйозним міжнародним проектом спільно з колегами з усього світу. Це чудова нагода продемонструвати свої лідерські якості, вибудувати міжнародну мережу контактів і заявити про себе.

Вимоги до кандидатів:

 • випускники ВУЗів 2012-2016 рр.
 • англійська мова - Upper Intermediate +
 • лідерські навички: ентузіазм і амбітність, здатність швидко навчатися, прагнення досягти результату в роботі, прагнення оптимізувати і покращувати, вміння відстоювати точку зору.
 • готовність до переїзду
 • досвід роботи від 1 року (включаючи стажування і часткове працевлаштування) буде перевагою
 • водійські права категорії B і активний досвід водіння (МКП) обов'язковий для кандидатів напрямку Маркетинга

Процес вiдбору:

Чекаємо на вашi
резюме тут i зараз!

Global Graduate (Marketing) Global Graduate (Operations)
Історії успіху
Кар'єра для професіоналів

Ми цінуємо талановитих людей та активно шукаємо професіоналів з різноманітним досвідом, які на різних етапах своєї кар’єри готові приєднатися до нас.

Планування кар’єри

Кар’єра в Бритіш Американ Тобакко, безсумнівно, надає безліч можливостей для розвитку. Саме тому нас обирають досвідчені професіонали. Ми ставимося до вашої кар'єри як до довгострокового зобов'язання і інвестуємо в ваш майбутній потенціал. Це справжні партнерські стосунки. Ви отримуватимете підтримку на кожному етапі вашої роботи разом з численними можливостями для кар'єрного зростання, отримуючи підтримку колег і беручи участь в офіційних тренінгах. Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших професіоналів. Велика увага приділяється плануванню розвитку, встановленню правильних цілей та постійному їх перегляду. Після цього ми обговорюємо не лише досягнення, але і яким чином та чого навчився співробітник.

Можливості розвитку

Усі можливості розвитку базуються на індивідуальних заслугах та передбачають призначення в різних підрозділах в межах відділу, переведення в інші відділи або в іншу країну. Наші працівники пишаються тим, що стали частиною відомої компанії з високими професійними стандартами та дійсно відмінною корпоративною культурою. Вони також поважають нашу принципову позицію соціальної відповідальності в тютюновій галузі.

Залучаючи і приймаючи на роботу лише найкращих, ми створюємо наступне покоління лідерів, яким ми допомагаємо досягати вагомих результатів, розвиватися і розкривати свій лідерський потенціал. Будучи невід'ємною частиною нашої корпоративної стратегії, створення наступного покоління лідерів допомагає нам розвиватися як соціально відповідальний бізнес. Нашим працівникам це надає можливість отримати простий і інтегрований досвід, який заохочує їх приймати на себе зобов'язання зі створення наступного покоління лідерів.

Історії успіху

Вакансии компании «British American Tobacco Ukraine»  

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.