Міжнародна косметична
компанія в Україні

AVON В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Компанія Avon була заснована в 1886 році Дейвідом МакКоннеллом в США. На сьогодні Avon - всесвітній лідер в індустрії краси зі 130-річним досвідом у сфері прямих продажів. Офіси Avon є більше ніж у 70 країнах світу, в яких працюють понад 40 000 співробітників.
Компанія Avon в Україні (ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн») розпочала свою діяльність у 1997 році. Головний офіс компанії розташований поблизу міста Києва в селі Щасливе, разом з центральним складським приміщенням та збиральною лінією. На сьогодні, в головному офісі в Україні працює більше 300 співробітників.

ЩО НАС ОБ’ЄДНУЄ В AVON

ek-aanhanger

Ми в Avon знаємо: краса може змінити життя. Ми віримо, що вона здатна надихати та відкривати нові можливості для жінок: для Клієнтів, які користуються нашою продукцією, для 6 мільйонів Представників та більш ніж 30 000 співробітників, які працюють заради цієї мети.

Співробітники Avon, як ніхто інший, вміють досягати результату. Вони створюють зміни, а не чекають на них, працюють разом та розділяють одну місію – зробити життя жінок кращим. Кар'єра в Avon відкриває перед вами приголомшливі можливості розвитку своїх здібностей та навичок, роботи в команді талановитих людей, які люблять свою справу, та досягнення професійних успіхів.


ek-aanhanger

СПІВРОБІТНИКИ ПРО AVON


БЕНЕФІТИ В AVON

ek-aanhanger

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ В «AVON BE SMART.AVON START» («БІ СМАРТ. ЕЙВОН СТАРТ»)

Чи є в світі краси місце для успішної кар’єри?
Авжеж є!
Програма стажування в Avon «Be Smart. Avon Start» допомогає зробити правильний крок у побудові кар’єри та реалізації найамбіційніших планів!


«Be smart. Avon start» («Бі Смарт. Ейвон Старт») — це можливість розкрити свій потенціал, отримати досвід у команді професіоналів, познайомитися з бізнесом прямих продажів та приникнутися піднесеним духом ентузіазму, креативу та позитивних емоцій.


ek-aanhanger
досвід роботи в міжнародній компаніїIучасть у проектахIофіційні умови співробітництваIзнижку на продукцію у розмірі 26%Iгрошову винагороду в розмірі 4500 грн (без НДС) (до оподаткування)Iпереваги участі в конкурсі на відкриті вакансіїIкомплексне безкоштовне харчування
«Потрапити в Avon на стажування – це круто! Тому що це, по-перше, цікаво – працівники, які відповідають за дану програму, роблять її дуже насиченою та фановою і кожен день ти з ентузіазмом будеш приходити в офіс. По-друге, ти отримаєш реальний досвід роботи в інтернаціональній компанії. По-третє, тобі відкриються великі можливості для розвитку та майбутньої кар’єри.»

Валя Личко

Колишній стажер. Зараз працює Менеджером з аналітики
маркетингової діяльності, Україна та Грузія

«Стажуватися в Avon – це отримувати досвід і переймати навички від неймовірних професіоналів своєї справи! А особливість Avon як компанії – це її людяність і надзвичайно дружна атмосфера в колективі. Ти вибираєш стажування, а приходиш у сім’ю, де тобі завжди раді допомогти і підтримати».


Яна Сабляш

Колишній стажер. Зараз працює Фахівецем з наповнення інтернет сайту

КОНТАКТИ

Avon

Адрес: Харківське ш., 5, c. Щасливе, Київська обл, Україна
Сайт: avon.ua

Вакансии компании

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.