Avon Cosmetics Ukraine 

Украина

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать
×

Avon Cosmetics Ukraine 

AVON у світі

У 1886 році у США Дейвід МакКоннелл заснував «Каліфорнійську Парфумерну Компанію» і призначив першого незалежного представника місіс Албі. Першим продуктом компанії став парфумерний набір.
1939 року «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» була офіційно перейменована на “Ейвон Продактс, Інк.” (Avon Products, Inc.). Ім'я компанія отримала на честь річки в Англії, на якій знаходиться місто Стредфорд-на-Ейвон, - місце народження Уїльяма Шекспіра, улюбленого драматурга засновника компанії Дейвіда Макконнелла. На ринок Центральної та Східної Європи компанія виходить на початку 90х років 20-го століття.
Сьогодні «Ейвон Продактс Інк.» - це міжнародна корпорація з річним оборотом понад 10 мільярдів дол. США. Андреа Джанг, Президент та Виконавчий директор корпорації є членом рад директорів декількох найпотужніших міжнародних корпорацій, входить до рейтингу 100 найвпливовіших жінок світу.
AVON – найбільша у світі косметична компанія, яка працює за методом прямого продажу, пропонуючи продукцію через 6 мільйонів Представників у понад 100 країнах.
Асортимент продукції налічує понад 1000 найменувань косметичних засобів та аксесуарів. Найвідоміші косметичні серії AVON – це AVON Color, Anew, Skin-So-Soft, Solutions, Advance Techniques, Naturals, Planet Spa, Liiv botanicals.

Діяльність компанії забезпечується потужною науково-виробничою та логістичною базою, великою міжнародною командою співробітників, які працюють в офісах компанії в усьому світі. Реалізація продукції здійснюється незалежними Представниками, які пропонують її клієнтам за каталогом.
Головний науково-дослідний центр компанії знаходиться у Сафферні (США). Сотні вчених лабораторії щороку створюють нові продукти для краси.
Avon виготовляє косметичну продукцію на власних заводах. Основні виробничі потужності знаходяться у США, Великобританії, Німеччині, Росії та Польщі.

В Україні
ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» працює в Україні з 1997 року. Центральний офіс та склад знаходяться у с. Щасливому поблизу Києва, де зосереджений основний штат працівників компанії в Україні – відділи маркетингу, фінансів, управління персоналом, транспортний, забезпечення продажу, інформаційних технологій, відділ обслуговування Представників. Сервісні центри AVON є у Києві, Одесі, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові та Сімферополі. Відділ продажу має розширену структуру по Україні.