Белоцерковская агропромышленная группа 

Полтава

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

Белоцерковская агропромышленная группа 

ПП «Білоцерківська агропромислова група» − провідний виробник натуральних, високоякісних, екологічно чистих молочних продуктів, що здобули визнання споживача в Полтавському регіоні та на більшості території України.

Білоцерківська агропромислова група виділяється серед вітчизняних виробників молочних продуктів тим, що саме в нашій компанії репутація дорожче одержуваної вигоди. Якісні молочні продукти, ціни на які тримаються в середньоринковому діапазоні, приваблюють споживачів, що цінують своє здоров'є.

Досягнення цього стало можливим завдяки впровадженню на підприємстві сучасних систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів у відповідності до стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ 4161-2003 (НАССР). Продукція виробляється на сучасному європейському обладнанні провідних компаній Німеччини, Швеції, Швейцарії. Особлива увага приділяється ретельному контролю відповідності продукції, на всіх етапах виробництва за принципом «від поля – до столу».

Білоцерківська агропромислова група постійно спрямовує інвестиції у вдосконалення процесу виробництва, покращення мобільності та безпечності умов доставки нашої продукції. 

Перспективу своєї діяльності вбачаємо у створенні сучасного комплексу із виробництва повного спектру високоякісних, екологічно чистих продуктів харчування з оптимізованим співвідношенням ціни та якості для задоволення смаків найвибагливішого споживача.

Білоцерківська агропромислова група свої інвестиції спрямовує не на нарощування обсягів виробництва, а на удосконалення самої технології виробництва, не відступаючи від перевірених рецептур.

Запорукою успіху та стабільності підприємства є колектив фахівців – однодумців, що своєю кропіткою щоденною працею забезпечують чесну якість – справжній смак нашої продукції.